Mersin Çoklu Çekici

Mersin Çoklu Çekici seferlerimiz mesai günleri içinde düzenli olarak yapılmaktadır. Taşıma sigortalı araçlarımızla binek otomobil ve küçük ticari araçlarınızı çoklu çekicilerimiz ile dilediğiniz noktadan alıp istediğiniz yere teslim ediyoruz. Fiyatlarımız standart olup araç büyüklüğüne göre değişmektedir. Mersin Çoklu Çekici, Mersin Toplu Çekici, Mersin İstanbul Çekici, Mersin Ankara Araç Nakliyesi, Mersin İstanbul Oto Taşıma, İstanbul Mersin Çoklu Araç Taşıma.

Mersin Çoklu Araç Taşıma

Mersin Şubesi 0850 360 27 76

Mersin’dan İstanbul ya da Ankara ve aynı şekilde İstanbul ve Ankara’dan Mersin’a düzenli çekici seferlerimiz olup binek otomobil, jeep, kısa minibüs gibi araçlarınızı tırlarla expres seferler ile taşıyoruz. Dilerseniz de özel vip taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tekli, çiftli ve dörtlü araçlarımız ile vip taşıma servisimizi sorabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu işi yapmış ve yapmakta olan çözüm ortaklarımızla birlikte Türkiye’nin her yerinden araç transferi yapmaktayız. Gerek aktarmalı gerekse direkt çoklu çekiciler ile araçlarınızı taşıyoruz. Bulunduğunuz bölgenin yoğunluğunu göre her gün ya da gün aşırı çoklu çekici araçlarımız çalışmaktadır.

Mersin Çoklu Çekici Hizmeti

Mersin toplu çekici konusunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve fiyat konusunda bilgi alabileceğiniz ekibimiz ile araçlarınıza rezervasyon yapabilirsiniz. Bizlere Mersin Çoklu Çekici veya https://sehirlerarasicekici.com/mersin-coklu-cekici/ sayfalarında yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.