Adana Çoklu Çekici

Adana Çoklu Çekici seferlerimiz mesai günleri içinde düzenli olarak yapılmaktadır. Taşıma sigortalı araçlarımızla binek otomobil ve küçük ticari araçlarınızı çoklu çekicilerimiz ile dilediğiniz noktadan alıp istediğiniz yere teslim ediyoruz. Fiyatlarımız standart olup araç büyüklüğüne göre değişmektedir. Adana Çoklu Çekici, Adana Toplu Çekici, Adana İstanbul Çekici, Adana Ankara Araç Nakliyesi, Adana İstanbul Oto Taşıma, İstanbul Adana Çoklu Araç Taşıma.

Adana Çoklu Araç Taşıma

Adana Şubesi 0850 360 27 76

Adana’dan İstanbul ya da Ankara ve aynı şekilde İstanbul ve Ankara’dan Adana’a düzenli çekici seferlerimiz olup binek otomobil, jeep, kısa minibüs gibi araçlarınızı tırlarla expres seferler ile taşıyoruz. Dilerseniz de özel vip taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tekli, çiftli ve dörtlü araçlarımız ile vip taşıma servisimizi sorabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu işi yapmış ve yapmakta olan çözüm ortaklarımızla birlikte Türkiye’nin her yerinden araç transferi yapmaktayız. Gerek aktarmalı gerekse direkt çoklu çekiciler ile araçlarınızı taşıyoruz. Bulunduğunuz bölgenin yoğunluğunu göre her gün ya da gün aşırı çoklu çekici araçlarımız çalışmaktadır.

Adana Çoklu Çekici Hizmeti

Adana toplu çekici konusunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve fiyat konusunda bilgi alabileceğiniz ekibimiz ile araçlarınıza rezervasyon yapabilirsiniz. Bizlere Adana Çoklu Çekici veya https://sehirlerarasicekici.com/adana-coklu-cekici/ sayfalarında yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.