İstanbul Antalya Oto Çekici

İstanbul Antalya Oto Çekici, seferlerimiz mesai günleri içinde düzenli olarak yapılmaktadır. Taşıma sigortalı araçlarımızla binek otomobil ve küçük ticari araçlarınızı çoklu çekicilerimiz ile dilediğiniz noktadan alıp istediğiniz yere teslim ediyoruz. Fiyatlarımız standart olup araç büyüklüğüne göre değişmektedir. İstanbul Antalya Oto Çekici, İstanbul Antalya Çoklu Çekici, İstanbul Antalya Çekici, İstanbul Antalya Araç Nakliyesi, İstanbul Antalya Oto Taşıma, İstanbul Antalya Çoklu Araç Taşıma.

İstanbul Antalya Oto Çekici

0850 360 27 81

İstanbul’dan Antalya’ya ve aynı şekilde Antalya’dan İstanbul’a düzenli çekici seferlerimiz olup binek otomobil, jeep, kısa minibüs gibi araçlarınızı tırlarla expres seferler ile taşıyoruz. Dilerseniz de özel vip taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tekli, çiftli ve dörtlü araçlarımız ile vip taşıma servisimizi sorabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu işi yapmış ve yapmakta olan çözüm ortaklarımızla birlikte Türkiye’nin her yerinden araç transferi yapmaktayız. Gerek aktarmalı gerekse direkt çoklu çekiciler ile araçlarınızı taşıyoruz. Bulunduğunuz bölgenin yoğunluğunu göre her gün ya da gün aşırı çoklu çekici araçlarımız çalışmaktadır.

İstanbul Antalya Çekici Hizmeti

İstanbul Antalya oto çekici konusunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve fiyat konusunda bilgi alabileceğiniz ekibimiz ile araçlarınıza rezervasyon yapabilirsiniz. Bizlere İstanbul Anltaya Oto Çekici veya http://sehirlerarasicekici.com/istanbul-antalya-oto-cekici/ sayfalarında yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.