İstanbul Çanakkale Çekici

İstanbul Çanakkale Çekici seferlerimiz mesai günleri içinde düzenli olarak yapılmaktadır. Taşıma sigortalı araçlarımızla binek otomobil ve küçük ticari araçlarınızı çoklu çekicilerimiz ile dilediğiniz noktadan alıp istediğiniz yere teslim ediyoruz. Fiyatlarımız standart olup araç büyüklüğüne göre değişmektedir. İstanbul Çanakkale Çekici, Çanakkale İstanbul Çoklu Çekici, Çanakkale İstanbul Çekici, Çanakkale İstanbul Araç Nakliyesi, Çanakkale İstanbul Oto Taşıma, Çanakkale İstanbul Çoklu Araç Taşıma.

Çanakkale İstanbul Oto Çekici

0850 360 19 10

İstanbul’dan Çanakkale ve aynı şekilde Çanakkale İstanbul’a düzenli çekici seferlerimiz olup binek otomobil, jeep, kısa minibüs gibi araçlarınızı tırlarla expres seferler ile taşıyoruz. Dilerseniz de özel vip taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tekli, çiftli ve dörtlü araçlarımız ile vip taşıma servisimizi sorabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu işi yapmış ve yapmakta olan çözüm ortaklarımızla birlikte Türkiye’nin her yerinden araç transferi yapmaktayız. Gerek aktarmalı gerekse direkt çoklu çekiciler ile araçlarınızı taşıyoruz. Bulunduğunuz bölgenin yoğunluğunu göre her gün ya da gün aşırı çoklu çekici araçlarımız çalışmaktadır.

İstanbul Çanakkale Çekici Hizmeti

Çanakkale İstanbul oto çekici konusunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve fiyat konusunda bilgi alabileceğiniz ekibimiz ile araçlarınıza rezervasyon yapabilirsiniz. Bizlere İstanbul Çanakkale Çekici veya http://sehirlerarasicekici.com/istanbul-canakkale-cekici/ sayfalarında yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.