Çanakkale İstanbul Çekici

Çanakkale İstanbul Çekici seferlerimiz mesai günleri içinde düzenli olarak yapılmaktadır. Taşıma sigortalı araçlarımızla binek otomobil ve küçük ticari araçlarınızı çoklu çekicilerimiz ile dilediğiniz noktadan alıp istediğiniz yere teslim ediyoruz. Fiyatlarımız standart olup araç büyüklüğüne göre değişmektedir. Çanakkale İstanbul Çekici, İstanbul Çanakkale Çoklu Çekici, İstanbul Çanakkale Çekici, İstanbul Çanakkale Araç Nakliyesi, İstanbul Çanakkale Oto Taşıma, İstanbul Çanakkale Çoklu Araç Taşıma.

İstanbul Çanakkale Oto Çekici

0850 360 19 10

Çanakkale’dan İstanbul ve aynı şekilde İstanbul Çanakkale’a düzenli çekici seferlerimiz olup binek otomobil, jeep, kısa minibüs gibi araçlarınızı tırlarla expres seferler ile taşıyoruz. Dilerseniz de özel vip taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tekli, çiftli ve dörtlü araçlarımız ile vip taşıma servisimizi sorabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu işi yapmış ve yapmakta olan çözüm ortaklarımızla birlikte Türkiye’nin her yerinden araç transferi yapmaktayız. Gerek aktarmalı gerekse direkt çoklu çekiciler ile araçlarınızı taşıyoruz. Bulunduğunuz bölgenin yoğunluğunu göre her gün ya da gün aşırı çoklu çekici araçlarımız çalışmaktadır.

Çanakkale İstanbul Çekici Hizmeti

İstanbul Çanakkale oto çekici konusunda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve fiyat konusunda bilgi alabileceğiniz ekibimiz ile araçlarınıza rezervasyon yapabilirsiniz. Bizlere Çanakkale İstanbul Çekici veya http://sehirlerarasicekici.com/canakkale-istanbul-cekici/ sayfalarında yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.